15 Jun 2017

ANĐELKO BEROŠ – DIPL. GLUMAC AKADEMIJE UMETNOSTI IZ BEOGRADA BRANI MASTER RAD PREDSTAVOM “POSLEDNJA ŠANSA”

Poslednja sansa-1

Master specijalistički rad “Poslednja šansa” Anđelka Beroša, diplomiranog glumca Akademije umetnosti u Beogradu biće predstavljen, u nedelju 18. juna 2017. godine, na Akademiji umetnosti u Novom Sadu, u 20.30 časova,  a dan kasnije, u ponedeljak 19. juna, u pozorištu “Dadov”, u 20 časova.

U ovom projektu Anđelko se prvi put pojavljuje u ulozi reditelja, dramaturga, pedagoga i glumca.

Predstava je nastala je kroz radioničarski rad i nesebično davanje kolega glumaca na departmanu Primenjeno pozorište /dramska pedagogija/.

Reč je o edukativnom pozorištu, a tema predstave “Poslednja šansa” je emigracija.

Kolektiv Akademije umetnosti u Beogradu čestita Anđelku Berošu na završetku master studija i izuzetnom profesionalnom postignuću!

Ulaz je slobodan!

Dobrodošli!