16 Mar 2017

DIPLOMIRANI GLUMCI AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU PREMIJERNO U PREDSTAVI “KIR JANJA” NA VELIKOJ SCENI “AKADEMIJE 28″

Plakat Kir-Janja1

Kultno delo “Kir Janja”, Jovana Sterije Popovića, u produkciji Okret Teatra, u kojem glavne uloge tumače diplomirani glumci Akademije umetnosti u Beogradu biće premijerno  izvedena u sredu, 16. marta 2017. godine,  na Velikoj sceni “Akademije 28″, u Beogradu, u 20 časova.

Uloge:

Marko Nikolić,

Danijela Tanasković,

Marija Ćeranić,

Milan Vranešević i

Nikola Krneta.

Na duhovit, zanimljiv i lepršav način, uz kreativno osmišljenu scenografiju i kvalitetnu originalnu muziku, glumci su oživeli živopisne likove kojima je Sterija opisao stanje u društvu ali i ismejao loše karakterne osobine ljudi.

Predstava je do sada je sa velikim uspehom izvedena u mnogim gradovima Srbije kao i u Mađarskoj.

Dobrodošli!

DKSG  Kir Janja