17 Jul 2018

Diplomiranim studentima Akademije popust 50 % za studije mastera

23472366_1886169041411534_1129758679844000719_n

U skladu sa opštim aktima Akademije umetnosti, Savet Akademije je na sednici održanoj 12.7. 2018. godine doneo odluku da diplomiranim studentima Akademije umetnosti odobri umanjenje visine školarine za studiranje na master akademskim studijama za 50% od punog iznosa školarine.

Za studije na jednom od naših master programa dokumenta možete predati u Sekretarijatu Akademije, Nemanjina28, od 20. avgusta 2018. godine.

1. Akreditovani studijski programi MASTER akademskih studija:
    Kreiranje imidža u umetnosti i medijima – ma
  2. Interdisciplinarne studije vizuelnih i scenskih umetnosti – ma
    – moduo fotografija i kamera
  3. Interdisciplinarne studije vizuelnih i scenskih umetnosti – ma
    – moduo multimedialno scensko stvaralaštvo
  4. Kompjuterska muzika i multimediji – ma
  5. Umetnost dokumentarnih formi – ma