10 Feb 2017

DIPLOMSKI RADOVI MARINE UZELAC I DEVONA JOKIĆA I ISPITNI FILMOVI STUDENATA I GODINE FILMSKE I TV REŽIJE, U SUBOTU 11. FEBRUARA 2017, OD 16h. U PLAVOJ SALI

Najava za studentske filmove

Diplomski filmovi  Marine Uzelac i Devona Jokića, studenata katedre Filmske režije biće prikazani u subotu, 11. februara 2017. godine, u Plavoj Sali /Nemanjina 28/, sa početkom od 16 časova.

Ispitni filmovi studenata I godine katedre Filmske i televizijske režije, biće prikazani u nastavku, 11. februara 2017. godine, u Plavoj Sali /Nemanjina 28/.

Prisutni će moći da pogledaju ostvarenja:

Dobro došli!

virtualna