06 Oct 2017
dogadjaji na akademiji

Dobrodošli na književno umetničko veče povodom 125 godina od rođenja Ive Andrića

Tihomir Stanic Ivo Andric

Akademija umetnosti u Beogradu Vas poziva na obeležavanje 125 godina od rođenja našeg nobelovca, književnika Ive Andrića.

U ponedeljak, 9. oktobra 2017. godine dramski umetnik i profesor Akademije umetnosti u Beogradu, Tihomir Stanić govori odlomke iz romana „Na Drini ćuprija“ u Plavoj sali, sa početkom u 15h, Nemanjina 28.

Dobrodošli!

Ivo andric pozivnica knjizevno vece