27 Dec 2017

Ispit studenata II godine glume u JDP-u

photo@katarina cuk21

Pred prepunom salom Jugoslovenskog dramskog pozorišta, na sceni III sprat je u nedelju 17. decebra 2017. godine održan je ispit studenata II godine glume u klasi profesorke Dragane Varagić.

Studenti profesorke Varagić i profesora Predraga Stojimenovića su u dvočasovnom ispitu izveli program kojim su, ne samo da su svoje profesore ostavili zadovoljnima, nego je i publika izašla sa osećajem kakav se nosi posle repertoarskih predstava i sa utiskom da stasava još jedna generacija glumaca sa Akademije umetnosti koja će ostaviti značajan glumački trag na ovim prostorima.

Klasu II godine glume čine: Tamara Milošević, Rade Vulin, Kristina Milosavljević, Jovana Popović, Aleksandar Stojić, Aleksandar Ranković, Andrijana Mećava, Predrag Vasić, Teodora Sparavalo, Tina Čavor, Ivana Zečević i Tanasije Ćakić.

photo@katarina cuk20photo@katarina cuk2

photo@katarina cuk6