09 Mar 2018

Ispitna vežba Alekse Mirosavljevića kao spot benda Rain Dogs (VIDEO)

Screen Shot 2017-12-19 at 10.23.53 PM

Predstavljamo vam ispitnu vežbu Alekse Mirosavljevića, studenta druge godine montaže, za predmet Digitalna montaža III, profesora Stevana Filipovića, ujedno spot benda Rain Dogs za pesmu “God’s Away on Business”, koju originalno izvodi Tom Waits.

Frontmen benda Rain Dogs Nenad Vasić je u spotu u ulozi dvojnika Toma Waitsa.

Glavne uloge u Mirosavljevićevom spotu igraju glumci Petar Arsić i Tijana Upčev, studenti IV  godine Akademije Umetnostu u Beogradu, sa klase profesorke Mirjane Karanović.

Ostatk ekipe koja je radila na spotu: Aleksandar Stoimenovski (komšija), Dimitrije Ignjatović (lopov), Luka Sević (advokat), Nevena Ilić (devojka), Marija Stefanović (devojka 2), Dorotej Bajić (trubač), Janko Đurić i Bojana Conić (producenti), Anđela Radojević i Alisa Radovanac (vođe snimanja), Aleksa Mirosavljević (reditelj, dp, montažer, kolorista, scenarista), Aglaja Filipović (asistent režije), Anastasija Anđelić (sekretarica režije), Andreja Ignjatović (rasvetljivač i asistent snimatelja), Marija Timotijević (scenograf), Katarina Nikolić (kostimograf), Mihailo Ljušić i Marko Glušič (vozači), Stevan Filipović – mentor.

Ispod možete pogledati spot: