11 May 2017

JAVNI ČAS STUDENATA KATEDRI ZA MUZIČKU PRODUKCIJU I DIZAJNA ZVUKA I GLUMU U KLUBU AKADEMIJE 28 – PETAK 12. MAJ U 15 ČASOVA

Javni cas-1

Javni čas studenata katedre za Muzičku produkciju i dizajn zvuka i katedre Glume biće održan u petak, 12. maja 2017. godine u Klubu Akademije 28, sa početkom u 15 časova.

UČESNICI PROGRAMA

Studenti muzičke produkcije i dizajna zvuka:

Uroš Sibinović, Tomislav Jovanović, Miloš Đerković, Marija Živanović, Nikola Spasenić, Bogdan Stojiljković

Studenti III godine glume u klasi prof. Mirjane Karanović i Damjana Kecojevića:

Petar Arsić, Isidora Simijanović, Jovan Zdravković, Bojana Đurašković, Jelena Glizijan, Aleksandra Arsenić, Petra Pelemiš, Aleksandar Stoimenovski, Hristina Tošić, Jovana Dragaš, Jana Mihailović, Tijana Upčev, Mario Šaran, Denis Bilaš

Studenti II godine glume u klasi prof.Olivere Viktorović Đurašković i Gorana Jevtića:

Katarina Jovanović, Vanja Jovanović, Marija Žeravica, Marko Milošević, Saša Nićiforović, Mina Milićević, Ena Kristina Matošević, Sava Stojanović, Sara Pejčić, Dimitrije Stajić, Nemanja Rafailović, Vanja Stanković, Jana Okilj, Ana Stević, Antonela Vasić, Marija Klanac

Studenti I godine glume u klasi prof. Dragane Varagić i Predraga Stojmenovića:

Tamara Milošević, Rade Vulin, Kristina Milosavljević, Jovana Popović, Aleksandar Stojić, Aleksandra Ranković, Predrag Vasić, Andrijana Mećava, Teodora Sparavalo, Tina Čavor, Ivana Zečević, Barbara Popa, Tanasije Ćakić

Na programu su kompozicije:

1. Durrant: Sonatina – C dur, “Drunken sailor”, “Come Thou Fount of Every Blessing”, George Gershwin: „Love Is Here To Stay“, Alan Menken: „Kiss the Girl” / Mala sirena (Dizni),  A.Ginastera:” Danza de la Moza donosa”, Kurt Weill: „O nedostižnosti ljudskih stremljenja” /, Opera za tri groša (Breht), “River flows in you”, Alan Menken: „Part of Your World“ / Mala sirena (Dizni), G.Faure: “Dolly Suite” I stav, Elton John: „Electricity” / Billy Elliot, John Kander: When You’re Good to Mama” / Chicago, C. Czerny: Etida C dur, Cole Porter: „Why Can’t You Behave?” / Kiss Me, Kate, E. Satie: Gnoissiene no1, no 3, Frederick Loewe: „Brush Up Your Shakespeare” / Moja ljupka dama, Benny Andersson& Bjorn Ulvaeus: „Money, Money, Money” / Mamma mia, Marvin Hamlisch: „Dance: Ten; Looks: Three” / A Chorus Line.

Program su pripremile prof. dr Agota Vitkai Kučera i prof. mr Marija Aranđelović.

Ulaz je slobodan!

Dobrodošli!

Program javnog časa možete pogledati ovde: Javni čas