24 Nov 2017

Miloš Golubović, student III godine produkcije, dobio pohvalu Narodnog pozorišta kao spoljni saradnik

milos

Svečanim programom na Velikoj sceni, a povodom 149 godina postojanja Narodnog pozorišta u Beogradu, dodeljena su godišnja priznanja za umetničke i radne rezultate.

Sa velikim zadovoljstvom smo primili vest da je student III godine produkcije na Akademiji umetnosti u Beogradu, Miloš Golubović dobio pohvalu Narodnog pozorišta kao spoljni saradnik.

Javne pohvale se dodeljuju po odluci Upravnog odbora, za rezultate u radu od izuzetnog i posebnog značaja, za uspešnu aktivnost Narodnog pozorišta u Beogradu, za sezonu 2016/2017.

Pohvale, kao i druga priznanja koja se dodeljuju članovima i saradnicima Narodnog pozorišta, su uručene na svečanosti proslave Dana Narodnog pozorišta, 22.11.2017.

„Želimo da predstavimo ono najbolje što imamo, da premijerno izvodimo dela domaćih autora i potvrdimo svoje važno i dominantno mesto u srpskoj kulturi. Verujem da će to biti period kojeg ćemo se kasnije veoma rado sećati“, poručio je upravnik Narodnog pozorišta, Dejan Savić.

Više pročitajte na portalu Narodnog pozorišta u Beogradu https://www.narodnopozoriste.rs/narodno-pozoriste-u-beogradu-obelezilo-149-godina-postojanja-1

(fotografija preuzeta sa portala Narodnog pozorišta)