06 Apr 2017

NAGRADNI KONKURS “EVENT MANAGER” – ZA UČENIKE III i IV RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA!

Event manager 1

AKADEMIJA UMETNOSTI U BEOGRADU OBJAVLJUJE KONKURS

“EVENT MANAGER”

ZA UČENIKE III i IV RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA!

AKO SI ORGANIZOVAO/LA NEKI DOGAĐAJ, POŠALJI NAM KRATAK OPIS I FOTOGRAFIJU TOG EVENT-a na

produkcija@akademijaumetnosti.edu.rs

PRIDRUŽI SE EKIPI KOJA SE TAKMIČI ZA PRVE TRI NAGRADE do 20. aprila 2017.!

I nagrada: Vođenje samostalnog projekta uz stručnu pomoć profesora

II nagrada: Učešće u organizaciji pozorišne predstave ili snimanja filma

III nagrada: Knjiga Džima Ajverija “Planiranje reklamne kampanje”

Proglašenje pobednika – 25. aprila 2017. godine, Dvorana kulturnog centra Beograda, u 21 čas!

Event manager