07 Mar 2017

NAGRADNI KONKURS ZA NAJBOLJU FOTOGRAFIJU OD 10. MARTA DO 10. APRILA 2017.

Fotokonkurs 2017

Akademija umetnosti u Beogradu raspisuje NAGRADNI KONKURS ZA NAJBOLJU FOTOGRAFIJU za učenike III i IV razreda srednjih škola.

Fotografije koje prikazuju vama bliske i interesantne teme mogu biti snimljene fotoaparatom ili mobilnim telefonom.

Konkurs je otvoren od 10. marta do 10. aprila 2017. godine, najviše tri rada treba poslati na adresu fotokonkurs@akademijaumetnosti.edu.rs

Najbolje očekuju nagrade, a za sve autore koji uđu u uži izbor biće organizovana kreativna fotografska radionica na Akademiji umetnosti.

I NAGRADA

Realizacija željenog projekta u profesionalnom studiju Akademije umetnosti uz stručnu pomoć profesora

II NAGRADA
Komplet knjiga iz umetnosti fotografije

III NAGRADA
Torba za fotoaparat

Prijavi se i pošalji svoje radove!

Fotokonkurs poster2 b