11 Apr 2018

akademija umetnosti - KONKURS_

Akademija umetnosti u Beogradu raspisuje Nagradni konkurs za najbolju fotografiju učenika III i IV razreda srednjih škola.

Konkurs je otvoren od 10. aprila do 10. maja 2018. godine, a radove možete poslati na email pr@akademijaumetnosti.edu.rs.

Uz fotografije obavezno pošaljie vaše ime i prezime, naziv škole, kontakt telefon i email adresu.

I nagrada – Realizacija željenog projekta u profesionalnom studiju Akademije umetnosti uz stručnu pomoć.

II nagrada – Komplet knjiga iz umetnosti fotografije.

III nagrada – Torba za fotoaparat.

Najbolje očekuju nagrade, a za sve autore koji uđu u uži izbor biće organizovana kreativna fotografska radionica na Akademiji umetnosti u Beogradu.

Više informacija možete saznati putem telefona 063 480 664.