14 Feb 2017

NOVI DOKUMENTARNO-IGRANI TV FILM “SAMO NAS LJUBAV MOZE SPASITI” HADŽI ALEKSANDRA ĐUROVIĆA PREMIJERNO 19. FEBRUARA NA TELEVIZIJI STUDIO B

SNLJMS POSTER 1

“Samo nas Ljubav može spasiti” je novi film Hadži Aleksandra Đurovića, dipl. reditelja Akademije umetnosti u Beogradu, koji će biti premijerno prikazan na RTV Studio B, u nedelju, 19. februara 2017. godine u 21:05.

“Samo nas Ljubav može spasiti” je dokumentarno-igrani televizijski film, inspirisan romanom “Onda je došla Dobra Vila” Ljiljane Habjanović Đurović, koja potpisuje i scenario filma koji govori o porodici i ljubavi, ali i svim opasnostima današnjeg društva kojima su izloženi najmlađi, sa posebnim osvrtom na delovanje sekti.

U razgovorima sa autorkom romana, Mitropolitom Porfirijem i policijskim savetnikom g. Lukovićem, reditelj otkriva kako prepoznati znake, razjasniti pojmove i prevenirati sektno delovanje u našoj okolini.

Kroz igrane delove – filmovane odlomke romana “Onda je došla Dobra Vila”, glumica Kalina Kovačević gledaoce, u ulozi majke, vodi kroz strepnje glavne junakinje i intimnu porodičnu dramu koja se odigrava između majke i sina.

snljms kadar a

Intervju sa Hadži Aleksandrom možete pogledati ovde:

virtualna
tura