28 Jun 2018

Predavanje poznatog kanadskog pisca Verna Tiesena, pozorišna predstava u Pinokiju

WWPT-logo_square-balck

Pozivamo vas na predavanje Verna Tiesena, poznatog kanadskog pisca i umetničkog direktora pozorišta Workshop West Playwrights Theatre u Edmontonu. Predavanje, koje će biti na temu kanadskog pozorišnog modela sa produkcijskog aspekta uz aktuelnu tematiku, biće održano u Hotelu Tulip In u Zemunu u petak, 29. juna, u podne.

Iste večeri od 20 časova u pozorištu Pinokio biće izvedena predstava “Kafe Cerka” pozorišta Workshop West Playrights Theatre.