08 Sep 2017

TREĆI UPISNI ROK NA AKREDITOVANE OSNOVNE STUDIJE AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU – SREDA, 27. SEPTEMBAR 2017. GODINE

Septembar 2

U skladu sa odlukom Komisije za upis Beogradskog univerziteta o dodatnom upisnom roku za novu akademsku 2017/18. godinu i Akademija umetnosti u Beogradu organizovaće još jedan rok za upis na osnovne studije i katedre na kojima je ostalo  slobodnih mesta.

Prijemni ispiti u trećem  upisnom roku biće ordžani u sl. terminima:

MUZIČKA PRODUKCIJA I DIZAJN ZVUKA – još 2 slobodna mesta

27.SEPTEMBAR  2017., u 15 časova

Balkanska 21, Tonski studio

FOTOGRAFIJA I KAMERA – još 2 slobodna mesta

27.SEPTEMBAR  2017., u 10 časova

Balkanska 21, Studio za fotografiju i kameru

FILMSKA I TELEVIZIJSKA REŽIJA – još 1 slobodno mesto

27.SEPTEMBAR 2017., u 13  časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV režiju

FILMSKA I TELEVIZIJSKA MONTAŽA – još 1 slobodno mesto

27.SEPTEMBAR 2017., u 10 časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV montažu

PRODUKCIJA U UMETNOSTI I MEDIJIMA – još 5 slobodna mesta

27.SEPTEMBAR 2017.,  u 10 časova

Balkanska 21, Studio za produkciju

GLUMA – još 2 slobodna mesta

27.SEPTEMBAR 2017.,  u 15 časova

Resavska 28, Studio za glumu

NEOPHODNA DOKUMENTA:

Za polaganje prijemnog ispita, potrebno je priložiti sledeća dokumenta, najkasnije dan pred polaganje prijemnog ispita, u sekretarijatu Akademije umetnosti u Beogradu, ul. Nemanjina 28, I sprat, radnim danima od 09-16 časova:

1.Prijavu za polaganje prijemnog ispita (dobija se u Sekretarijatu Fakulteta, ul. Nemanjina 28);

2.Svedočanstva završenih razreda srednje škole;

3.Diplomu o položenom završnom ispitu /ukoliko ste diplomirali/;

4.Izvod iz Matične knjige rođenih;

5.Biografiju;

6.Opšte lekarsko uverenje;

7.Fotografiju 10×15 cm;

8.Uplata kotizacije za polaganje prijemnog u iznosu od 15 000 din. /uplaćuje se na blagajni fakulteta/

Strani državljani prema važećem Zakonu moraju izvršiti nostrifikaciju dokumenata u Ministarstvu prosvete i nauke Republike Srbije.

Detalje u vezi sa neophodnom dokumentacijom za strane državljanje pogledajte na http://www.akademijaumetnosti.edu.rs/upis/uslovi-za-upis/

Sasržinu prijemnih ispita pogledajt na