01 Sep 2017

PRIJEMNI ISPITI ZA UPIS NA OSNOVNE STUDIJE U SEPTEMBARSKOM ROKU

Seprtembarski upisni rok -230x290

PRIJEMNI ISPITI U SEPTEMBARSKOM ROKU 2017., za studijske programe osnovnih studija Akademije umetnosti u Beogradu, biće održani  06., 07. i 08. septembera 2017. godine, po sledećem rasporedu:

MUZIČKA PRODUKCIJA I DIZAJN ZVUKA

6.SEPTEMBAR  2017., u 12 časova

Balkanska 21, Tonski studio

FOTOGRAFIJA I KAMERA

7.SEPTEMBAR  2017., u 12 časova

Balkanska 21, Studio za fotografiju i kameru

FILMSKA I TELEVIZIJSKA REŽIJA

7. i 08. SEPTEMBAR 2017., u 11  časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV režiju

GLUMA

8.SEPTEMBAR 2017., u 10 časova

Resavska 78, Studio za glumu

FILMSKA I TELEVIZIJSKA MONTAŽA

8.SEPTEMBAR 2017., u 10 časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV montažu

PRODUKCIJA U UMETNOSTI I MEDIJIMA

8.SEPTEMBAR 2017.,  u 11 časova

Balkanska 21, Studio za produkciju

NEOPHODNA DOKUMENTA:

Za polaganje prijemnog ispita, potrebno je priložiti sledeća dokumenta, najkasnije dan pred polaganje prijemnog ispita, u sekretarijatu Akademije umetnosti u Beogradu, ul. Nemanjina 28, I sprat, radnim danima od 09-16 časova:

Prijava za polaganje prijemnog ispita (dobija se u Sekretarijatu Fakulteta);

Svedočanstva završenih razreda srednje škole;

Diploma o položenom završnom ispitu /ukoliko je kandidat diplomirao/;

Izvod iz Matične knjige rođenih;

Biografija;

Opšte lekarsko uverenje;

Fotografiju 10×15 cm;

Uplata kotizacije za polaganje prijemnog u iznosu od 15 000 din. /uplaćuje se u finansijskoj službi Akademije/

Strani državljani prema važećem Zakonu moraju izvršiti nostrifikaciju dokumenata u Ministarstvu prosvete i nauke Republike Srbije.

Detalje u vezi sa neophodnom dokumentacijom za strane državljanje pogledajte na http://www.akademijaumetnosti.edu.rs/upis/uslovi-za-upis/

Sasržinu prijemnih ispita pogledajt na