27 Jun 2017

PRIJEMNI ISPITI ZA UPIS NA OSNOVNE STUDIJE ZA ŠKOLSKU 2017/18. GODINU – 05., 06., 07., i 11. JULA!

Upisni rok -230x290

PRIJEMNI ISPITI za sve katedre Akademije umetnosti u Beogradu u zvaničnom julskom upisnom roku biće održani po sl. rasporedu:

GLUMA

7. JULA 2017.,  u 10 časova

Resavska 78, Studio za glumu

FILMSKA I TELEVIZIJSKA MONTAŽA

5.JULA 2017., u 10 časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV montažu

FOTOGRAFIJA I KAMERA

11.JULA  2017., u 12 časova

Balkanska 21, Studio za fotografiju i kameru

PRODUKCIJA U UMETNOSTI I MEDIJIMA

11.JULA 2017.,  u 11 časova

Balkanska 21, Studio za produkciju

MUZIČKA PRODUKCIJA I DIZAJN ZVUKA

6.JULA 2017., u 11 časova

Balkanska 21, Tonski studio

FILMSKA I TELEVIZIJSKA REŽIJA

6.i 07. JULA 2017., u 11  časova

Maršala Birjuzova 12, Studio za FTV režiju

NEOPHODNA DOKUMENTA:

Za polaganje prijemnog ispita, potrebno je priložiti sledeća dokumenta, najkasnije dan pred polaganje prijemnog ispita, u sekretarijatu Akademije umetnosti u Beogradu, ul. Nemanjina 28, I sprat, radnim danima od 09-16 časova:

1. Prijavu za polaganje prijemnog ispita (dobija se u Sekretarijatu Fakulteta, ul. Nemanjina 28);
  2. Svedočanstva završenih razreda srednje škole;
  3. Diplomu o položenom završnom ispitu /ukoliko ste diplomirali/;
  4. Izvod iz Matične knjige rođenih;
  5. Biografiju;
  6. Opšte lekarsko uverenje;
  7. Fotografiju 10×15 cm;
  8. Uplata kotizacije za polaganje prijemnog u iznosu od 15 000 din. /uplaćuje se u finansijama fakulteta/

Strani državljani prema važećem Zakonu moraju izvršiti nostrifikaciju dokumenata u Ministarstvu prosvete i nauke Republike Srbije.

Detalje u vezi sa neophodnom dokumentacijom za strane državljanje pogledajte na http://www.akademijaumetnosti.edu.rs/upis/uslovi-za-upis/

Sadržinu prijemnih ispita pogledajte na http://www.akademijaumetnosti.edu.rs/prijemni-ispiti/