13 Apr 2018

Projekat ‘Crna svadba’ profesorke Jovane Nikolić u programu Focus Serbia u Nionu

Nion

Profesorka Akademije Jovana Nikolić, glavni producent filma “Crna svadba”, predstaviće zajedno sa rediteljem Draganom Nikolićem, projekat Prababa produkcije, u okviru programa Focus Serbia na festivalu Vision du Reel, koji će se ove godine održati u periodu od 13. do 21. aprila u Nionu.

U okviru istog programa biće predstavljeno još četiri reprezentativna projekta domaćih autora i producenata, i to projekat “Dosije Labudović” Mile Turajlić, “Pejzaži slobode” Marte Popivode, “Srećan Božić, Yiwu” Mladena Kovačevića i “Svi tragaju za onim što nemaju” Stefana Maleševića.

Više o programu Focus Serbia možete pronaći OVDE