11 Jun 2018

Redakcija školskog programa RTS-a traži glumce za dve glavne uloge

RTS_logo

Redakcija školskog programa RTS-a priprema igranu seriju “Muke jednog Lava” (12 x 13 min). Radi se o seriji koja je namenjena osnovnoškolskom uzrastu, a tema je istorija svakodnevnog života. Snimanje je planirano za drugu polovinu septembra 2018.

Redakcija traži glumce za dve glavne uloge (dečak i devojčica – tinejdžeri) i poziva sve zainteresovane studente da posalju svoju sliku i CV na email mukejednoglava@rts.rs

Neveden rok za prijavu je 18. jun 2018. uz napomenu da će prijavljeni kandidati biti naknadno obavešteni o datumu kastinga.