11 May 2017

“SEĆANJE NA LEONARDA KOENA” – PERFORMANS STUDENATA GLUME AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU U SARADNJI SA AMABASADOM KANADE U SRBIJI

Najavna Koen-1

Studenti prve godine Glume Akademije umetnosti u Beogradu u klasi profesora Dragane Varagić i Predraga Stojmenovića izveli su performans pod nazivom “Sećanje na Leonarda Koena”,  u Kanadskoj ambasadi u Beogradu, u čast sećanja na nedavnog preminulog velikog kanadskog pesnika, pisca i kantautora, u sredu, 10. maja 2017. godine, u 19 časova.

Odabranoj publici su se obratili Nj.E. Ambasador Kanade u Republici Srbiji  Filip Pinington, Dušan Đoković, predsednik Akademije umetnosti u Beogradu, Vladislav Bajac književnik, izdavač i Koenov lični prijatelj i Dragana Varagić, prof. glume AU i reditelj ovog događaja.

Uloge:

1. Aleksandrar Ranković