12 Jul 2018

Septembarski upisni rok: RASPORED PRIJEMNIH ISPITA za upis u školsku 2018/2019. godinu

Septembarski upisni rok 2018 (1)

Drage buduće kolege i koleginice, obaveštavamo vas o terminima prijemnih ispita u septembarskom upisnom roku!

GLUMA – Četvrtak, 6. septembra 2018. u 11 časova, u Veselinu Masleši, Resavska 78.

PRODUKCIJA U UMETNOSTI I MEDIJIMA – Utorak, 4. septembra 2018 u 12 časova, u Kabinetu br. 22, Nemanjina 28

MUZIČKA PRODUKCIJA I DIZAJN ZVUKA – Utorak, 4. septembra 2018. u 12 časova, u Tonskom studiju, Balkanska 21

FOTOGRAFIJA I KAMERA – Ponedeljak, 3. septembra 2018. u 12 časova, u Studiju fotografije i kamere, Ul. Balkanska 21

FTV REŽIJA – Četvrtak i petak, 6. i 7. septembra 2018. u 11 časova, u Studiju režije, Maršala Birjuzova 12

FTV MONTAŽA – Sreda, 5. septembra 2018. u 10 časova, u Studiju Montaže, Maršala Birjuzova 12

Predaja dokumenata je od 20. do 31. avgusta 2018. godine.

Više informacija o uslovima i neophodoj dokumentaciji možete pogledati ovde, a o samim ispitima ovde.