12 Mar 2018

Studenti Akademije učestvovali u Showcase-u na Sceni ‘Raša Plaović’

showcase

Institut za umetničku igru predstavio je premijerno  11. marta na Sceni “Raša Plaović” plesni projekat “Showcase”.

Prikazane su koreografske minijature studenata Master studija “Transition dance company ” i studenata III godine, koje su nastale u radu s respektabilnim koreografima i gostujućim predavačima Dagmar Dachauer, Maciejom Kuzminskim i Emom Janković.

Projekat “Showcase”, koji su podržli Austrijski kulturni forum i Fakultet za inženjerski menadžment, uz tehničku podršku studenata Akademije umetnosti, predstavlja izbor radova u formi koreografskih minijatura.