Stari studijski programi, prestanak statusa studenta

Rok za završetak studija po starim programima

Poštovane kolege,

Obaveštavamo vas da je članom 148. Zakona o visokom obrazovanju (“Sl.glasnik RS” br. 88/17) uređeno da studenti upisani na osnovne studije do 10. septembra 2005. godine mogu zavšiti te studije najkasnije do kraja školske 2017/2018. godine.

Ukoliko do kraja školske 2017/2018. godine ne završite upisane studije, status studenta će vam u skladu sa odredbama Zakona o visokom obrazovanju prestati sa danom 30. 9. 2018. godine.

U želji da upisane studije uspešno i u roku završite, srdačno vas pozdravljam,

Šef studentske službe,
Gordana Jovanović