12 Apr 2017

TAMARA GRUJIĆ – STUDENTKINJA PRODUKCIJE AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU NAGRAĐENA ZA DOBROČINSTVO, HUMANOST I DRUŠTVENU ODGOVRNOST

Tamara - 1

Autorka emisije “S Tamarom u akciji” Tamara Grujić, studentkinja Produkcije u umetnosti i medijima Akademije umetnosti u Beogradu, dobitnica je nacionalnog priznanja “Statueta Kapetan Miša Anastasijević” – za dobročinstvo, humanost i društvenu odgovornost.

Svečanost dodele priznanja ovogodišnjim laureatima bila je u petak, 7. aprila 2017. godine, u Svečanoj sali Matice Srpske u Novom Sadu.

TV serijal i humanitarni projekat “S Tamarom u akciji”, koji se već treću sezonu, od marta 2016. godine emituje petkom od 21h, na RTS- u, kontinuirano nailazi na izuzetan prijem i nepodeljenu podršku građana iz

Srbije i inostranstva.

Priznanje “Kapetan Miša Anastasijević” se od 2000. godine dodeljuje najuspešnijima u oblasti kulturnog stvaralaštva, unapređenja privrednog razvoja, preduzetntičke kulture i za afirmaciju društvenih vrednosti, a nagrada  nosi ime jednog od najpoznatijih srpskih preduzetnika i dobrotvora, u vreme rađanja i stasavanja građanske Srbije.

Kolektiv Akademije umetnosti u Beogradu čestita Tamari na izuzetnom profesionalnom postignuću i zasluženom priznanju!

Tamara