15 Jun 2018

Termini prijemnih ispita u julskom upisnom roku!

Julski upisni rok 2018_1

Drage buduće kolege i koleginice, obaveštavamo vas o terminima prijemnih ispita u julskom upisnom roku!

Filmska i TV režija – 6. i 7. jula u 11 časova,  Maršala Birjuzova 12

Fotografija i kamera – 4. jula u 12 časova, Balkanska 21

Gluma – 4. jula u 11 časova, Resavska 78

Produkcija u umetnosti i medijima – 6. jula u 12 časova, Nemanjina 28

Muzička produkcija i dizajn zvuka – 3. jula u 12 časova, Balkanska 21

Filmska i TV montaža – 5. jula u 10 časova, Maršala Birjuzova 12

Više informacija o uslovima i neophodoj dokumentaciji možete pronaći OVDE, a detalje šta treba spremiti za pojedinačne prijemne ispite OVDE.

Slobodno nam se obratite za sve dodatne informacije: pr@akademijaumetnosti.edu.rs, tel: +381 63 480 664