14 Jul 2017

TRI STIPENDIJE ZA UPIS NA STUDIJE FILMSKE I TV MONTAŽE ZA NAJBOLJE KANDIDATE U SEPTEMBRU

Montaza-1

Zbog sve složenijih tehnoloških postupaka i inovacija u filmskoj industriji Akademija umetnosti u Beogradu donela je odluku o stipendiranju  najboljih kandidata koji se prijave za upis na katedru Filmska i televizijska montaža.

Dodeljujemo TRI ČETVOROGODIŠNJE STIPENDIJE za najsavremenije studije FTV Montaže u regionu!

I stipendija 100% školarine

II stipendija  50% školarine

III stipendija 30% školarine

U novoj školskoj  2017/18. godini svi novoupisani studenti imaće mogućnot da uče digitalnu montažu, vizelene efekte, kolor korekciju i digitalnu postprodukciju od najznačajnijih predavača iz zemlje i inostranstva!

Otpočnite profesionalnu karijeru već tokom studija!

Prijavite se i pokažite koliko možete!

Prijemni ispit: 08. septembar 2017., u 10h!
Predaja dokumenata od 21. avgusta 2017., radnim danima od 09-16h! 011 3618715, Nemanjina 28, Beograd.

Dobrodošli!

Montaza 2