16 May 2018

U Narodnom pozorištu Sombor počele probe za predstavu “Samoubica” u režiji Milana Neškovića

Pozoristesombor

U petak, 4. maja, u Narodnom pozorištu Sombor počele su probe za predstavu “Samoubica” Nikolaja Erdmana u režiji Milana Neškovića, profesora na Katedri za Glumu naše Akademije.

U predstavi će igrati Branislav Jerković, Minja Peković, Ivana V. Jovanović, Marko Marković, Srđan Aleksić, Dragana Šuša, Pero Stojančević i Mihajlo Nestorović. Kompozitor na predstavi je Irena Dragović Popović, dramaturg Maja Todorović, scenograf Vesna Popović, kostimograf Biljana Grgur i asistent režije Tijana Markovinović.

Premijera je zakazana za sredu, 13. juna u 20 časova, kao uvod u 26. Pozorišni maraton.