06 Jul 2018

Vanredni Konkurs za upis studenata na osnovne studije školske 2018/2019. godine

23472366_1886169041411534_1129758679844000719_n

Akademija umetnosti u Beogradu, zbog velikog interesovanja, raspisuje vanredni Konkurs za upis studenata na osnovne studije školske 2018/2019. godine.

Konkurs je otvoren do srede, 11. jula, a svoja dokumenta možete predati u Sekretarijatu, Nemanjina 28, od 9 do 16 časova.

Prijemni ispit će biti održan u četvrtak, 12. jula. O tačnoj satnici ispita kandidati će biti obavešteni pri predaju dokumenata.

Upis primljenih studenata obaviće se u četvrtak i petak, 13. i 14. jula.

Obezbedi svoje mesto na Akademiji umetnosti, ostalo ih je još malo!