kategorije vesti
20 Feb 2017

PROFESIONALNI ANGAŽMANI I USPESI STUDENATA AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU U NAJNOVIJIM DOMAĆIM FILMSKIM OSTVARENJIMA – TALENAT I ZNANJE KOJE SE VREDNUJU

Brojna ekipa naših studenata – glumaca, snimatelja, montažera, reditelja, fotografa i dizajnera zvuka u najnovijim i najpopularnijim filmovima u Srbiji!

20 Feb 2017

PREDSTAVA “MEDVED” TROJE GLUMACA AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU NA GOSTOVANJU U HRVATSKOJ, 16. 03. 2017. U POZORIŠTU U UMAGU

Milica Burazer, Ana Jovanović i Boris Mitrović, studenti završne godine glume Akademije umetnosti u Beogradu, gostuju sa svojom predstavom “Medved” (Anton P. Čehov) u Umagu

14 Feb 2017

JOVANA NIKOLIĆ-PROF. PRODUKCIJE U ELEKTRONSKIM MEDIJIMA U PROGRAMU BERLINALE TALENTS

Prof. Nikolić na Berlinskom filmskom festivalu predstavlja novi filmski projekat “Crna svadba”, reditelja Dragana Nikolića.

14 Feb 2017

JEDINSTVENI AKREDITOVANI MASTER PROGRAMI U AKADEMSKOJ 2017/18. GODINI!

Fotografija i kamera
Kompjuterska muzika i multijediji
Umetnost dokumentarnih formi
Multimedialno scensko stvaralaštvo
Kreiranje imidža u umetnosti i medijima

14 Feb 2017

NOVI DOKUMENTARNO-IGRANI TV FILM “SAMO NAS LJUBAV MOZE SPASITI” HADŽI ALEKSANDRA ĐUROVIĆA PREMIJERNO 19. FEBRUARA NA TELEVIZIJI STUDIO B

Do kraja meseca film će biti emitovan na RTV VOJVODINA, Republici Srpskoj, Crnoj Gori i u čitavom regionu.

10 Feb 2017

DIPLOMSKI RADOVI MARINE UZELAC I DEVONA JOKIĆA I ISPITNI FILMOVI STUDENATA I GODINE FILMSKE I TV REŽIJE, U SUBOTU 11. FEBRUARA 2017, OD 16h. U PLAVOJ SALI

Dva diplomska rada i ispitni filmovi studenata I godine FTV režije biće prikazani 11.02.2017., od 16h,u Plavoj sali, Nemanjina 28.

10 Feb 2017

Neradni dani-Dan državnosti Srbije

Povodom obeležavanja državnog praznika Dan državnosti Srbije, neradni dani su 15,16 i 17 februar 2017.

virtualna
tura