kategorije vesti
28 Apr 2017

AKADEMIJA UMETNOSTI U BEOGRADU POTPISALA NOVI PROTOKOL O SARADNJI SA NAJPRESTIŽNIJOM UMETNIČKOM ŠKOLOM U EVROPI – VISOKOM NACIONALNOM ŠKOLOM ZA FILM, TELEVIZIJU I POZORIŠTE IZ LOĐ-a

Nove mogućnosti za studente umetnosti iz Beograda i Lođa!

28 Apr 2017

PRIJEMNI ISPITI ZA AKADEMSKU 2017/18. – 20. MAJA 2017. – PREDAJA DOKUMENATA JE U TOKU!

Predaja dokumenata za prijemne ispite za sve studijske programe do petka, 19. maja 2017., Nemanjina 28!

26 Apr 2017

REVIJA NOVE PRODUKCIJE FILMOVA AKADEMIJE UMENTOSTI U BEOGRADU ODŽANA U DVORANI KULTURNOG CENTRA BEOGRADA

Premijera igranih, eksperimentalnih i dokumentarnih filmova mladih reditelja, 25. aprila, u filmskoj dvorani Kulturnog centra Beograda, u 21 čas.

25 Apr 2017

DODELJENE NAGRADE FOTOKONKURSA 2017. AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU

Pobednici Fotokonkursa 2017. – Mina Radivojević, Nikola Lazić, Dobrivoje Stojanović, Anastasija Engelhardt

24 Apr 2017

REVIJA NOVE PRODUKCIJE IGRANIH, EKSPERIMENTALNIH I DOKUMENTARNIH FILMOVA AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU 25. APRILA U KULTURNOM CENTRU BEOGRADA

Novi filmovi studenata režije – premijerno u filmskoj dvorani KCB, 25.04.2017., u 21h! Dobrodošli!

13 Apr 2017

USKRŠNJA ČESTITKA

Svojim studentima, prijateljima i kolegama čestitamo Uskršnje praznike!

12 Apr 2017

TAMARA GRUJIĆ – STUDENTKINJA PRODUKCIJE AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU NAGRAĐENA ZA DOBROČINSTVO, HUMANOST I DRUŠTVENU ODGOVRNOST

Tamara je ovogodišnja dobitnica nacionalnog priznanja “Statueta Kapetan Miša Anastasijević”!