kategorije vesti
27 Jun 2017

IZLOŽBA radova STUDENATA fotografije AKADEMIJE UMETNOSTI IZ BEOGRADA zbog velikog interesovanja produžena U KLUBU NARODNOG POZORIŠTA do 15. JUlA 2017.

Posetioci Kluba Nacionalnog teatra u Beogradu moći će da uživaju u izuzetnoj postavci studenata katedre za Fotografiju do 15. jula 2017. godine!

27 Jun 2017

PRIJEMNI ISPITI ZA UPIS NA OSNOVNE STUDIJE ZA ŠKOLSKU 2017/18. GODINU – 05., 06., 07., i 11. JULA!

Upis je u toku! Predaja dokumenata u Sekretarijatu Akademije umetnosti u Beogradu, ul. Nemanjina 28, radnim danima od 09-16h!

23 Jun 2017

SVEČANA DIPLOMSKA PREDSTAVA “GALEB” A. P. ČEHOVA – GLUMACA AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU – 26. JUNA U 20.30H NA SCENI “PETAR KRALJ” ATELJEA 212

Zbog velikog interesovanja, diplomska predstava “Galeb” biće izvedena i u utorak 27.juna u Ateljeu 212 u 20 i 30h.
Dobrodošli !

23 Jun 2017

ANDREJ ŠEPETKOVSKI – PROF. GLUME AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU DOBITNIK NAGRADE “ZLATNO ZRNO” ZA NAJBOLJU MUŠKU ULOGU NA “BUCINIM DANIMA 2017.”

U narednoj akademskoj 2017/18. godini, Andrej Šepetkovski /dramski umetnik/ i Milan Nešković /pozorišni reditelj/ primaju novu klasu studenata glume na Akademiji umetnosti u Beogradu!

22 Jun 2017

DIPLOMSKA PREDSATAVA “ZADRŽI KUSUR” 23.06.2017. Beogradsko dramsko pozorište od 20.30h

Diplomska predstava “Zadrži kusur”, studenta IV godine katedre Glume Akademije umetnosti u Beogradu, u klasi profesora Andreja Šepetkovskog i Milana Neškovića, biće odigrana u petak, 23. juna 2017. godine, na Novoj sceni Beogradskog dramskog pozorišta, sa početkom u 20.30 časova.

21 Jun 2017

DIPLOMSKA PREDSTAVA “VENERA U KRZNU” GLUMCA LJUBOMIRA RISTIĆA – 22. JUNA U DORĆOL PLACU U 21 ČAS

Reč je o originalanom autorskom projektu mladih umetnika inspirisanom sižeom jednog od najintrigantnijih romana 19. veka Leopolda fon Zaher Mazoha.

20 Jun 2017

IZLOŽBA RADOVA APSOLVENATA KATEDRE ZA FOTOGRAFIJU AKADEMIJE UMETNOSTI U BEOGRADU U GALERIJI UNIVERZITETSKE BIBLIOTEKE “SVETOZAR MARKOVIĆ” – 22. JUNA 2017. U 20H

Najnovija fotografska ostvarenja izložiće Tamara Pavišić, Jana Vidojković i Miloš Stanovjević. Dobrodošli!